HEAD - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: PulseAudio Preferences
sr: PulseAudio поставке

en: Sound Server Preferences
sr: поставке звучног сервера

en: View and modify the configuration of the local sound server
sr: прегледај и измени поставке локалног звучног сервера

en: <span color="black">View and modify the configuration of your local sound server</span>
sr: <span color="black">прегледај и измени поставке свог локалног звучног сервера</span>

en: <span size="18000" color="black"><b>PulseAudio Preferences</b></span>
sr: <span size="18000" color="black"><b>PulseAudio поставке</b></span>

en: Add _virtual output device for simultaneous output on all local sound cards
sr: додај_виртуални излазни уређај за симултани излаз на свим локалним звучним картицама

en: Allow other machines on the LAN to _discover local sound devices
sr: Дозволи другим машинама у локалној мрежи да _пронађу локални звучни уређај

en: Create seperate audio _device for Multicast/RTP
sr: Направи издвојени аудио _уређај за Multicast/RTP

en: Don't require _authentication
sr: Не захтевај _аутентификацију

en: Enable Multicast/RTP _receiver
sr: Омогући Multicast/RTP _пријемник

en: Enable Multicast/RTP _sender
sr: Омогући Multicast/RTP _предајник

en: Enable _network access to local sound devices
sr: Омогући _мрежни приступ локалном звучном уређају

en: N_etwork Access
sr: Мре_зни Приступ

en: Send audio from local _microphone
sr: Саљи звук из локалног _микрофона

en: Send audio from local s_peakers
sr: Слање звука из локалних з_вучника

en: Sim_ultaneous Output
sr: Сим_ултани излаз

en: _Loopback audio to local speakers
sr: _Повратна петља звука у локалне звучнике

en: _Make discoverable network sound devices available locally
sr: _Учини видљиве мрежне звучне уређаје доступним локално
