sugar - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Pick a buddy picture
fr: Choisir une image

en: My Picture:
fr: Mon image :

en: My Name:
fr: Mon nom :

en: My Color:
fr: Ma couleur :

en: Remove friend
fr: Retirer de mes amis

en: Make friend
fr: Ajouter à mes amis

en: Invite
fr: Inviter

en: Remove
fr: Supprimer

en: Open
fr: Ouvrir

en: Stop download
fr: Arrêter de télécharger

en: Add to journal
fr: Ajouter au journal

en: Text
fr: Texte

en: Screenshot
fr: Capture d'écran

en: Shutdown
fr: Éteindre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Share
fr: Partager

en: Close
fr: Fermer

en: %s Activity
fr: Activité %s
