ABRT - en to ca translation catalogue (88 entries)

en: Another client is already running, trying to wake it.
ca: Un altre client s'està executant, intenteu despertar-lo.

en: Got unexpected data from daemon (is the database properly updated?).
ca: S'ha rebut dades inesperades del dimoni (la base de dades està actualitzada correctament?).

en: Analyzer plugins
ca: Connectors de l'analitzador

en: Action plugins
ca: Connectors de l'acció

en: Database plugins
ca: Connectors de la base de dades

en: Can't connect to dbus
ca: No es pot connectar al dbus

en: Please check if abrt daemon is running.
ca: Si us plau, comproveu que el dimoni abrt s'estigui executant

en: <b>Not reported!</b>
ca: <b>No llistat!</b>

en: <span color="white">Description</span>
ca: <span color="white">Descripció</span>

en: About ABRT
ca: Quant a ABRT

en: Automatic Bug Reporting Tool
ca: Eina d'informe automàtic d'errors

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Please wait..
ca: Si us plau, espereu..

en: Plugins
ca: Connectors

en: Report
ca: Informe

en: Working...
ca: S'està treballant...

en: _Edit
ca: _Edita

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Help
ca: _Ajuda

note: add pixbuff separatelly
en: Icon
ca: Icona

en: Package
ca: Paquet

en: Application
ca: Aplicació

en: Date
ca: Data

en: Crash Rate
ca: Rati de fallada

en: User
ca: Usuari

en: Unable to finish current task!
    %s
ca: No s'ha pogut acabar la tasca actual!
    %s

en: Error while loading the dumplist, please check if abrt daemon is running
     %s
ca: S'ha produït un error mentre es carregava la dumplist, si us plau reviseu que el dimoni abrt s'estigui executant
     %s

en: Can't get username for uid %s
ca: No s'ha pogut obtenir el nom d'usuari per l'uid %s

en: <b>This crash has been reported, you can find the report(s) at:</b>
ca: <b>Aquesta fallada ja ha estat llistada, podeu trobar els informes a:</b>

en: Unable to get report!
    Debuginfo is missing?
ca: No s'ha pogut obtenir l'informe!
    Falta debuginfo?

en: Error getting the report: %s
ca: S'ha produït un error en obtenir l'informe: %s

en: <b>WARNING</b>, you're about to send data which might contain sensitive information.
    Do you really want to send <b>%s</b>?
ca: <b>ADVERTIMENT</b>, esteu a punt d'enviar dades que poden contenir informació sensible.
    Realment les voleu enviar<b>%s</b>?

en: Brief description how to reproduce this or what you did...
ca: Descripició breu de com es produeix o que heu fet...

en: Report done
ca: Informe realitzat

en: Can't find PluginDialog widget in UI description!
ca: No es pot trobar el giny PluginDialog a la descripció UI!

en: combo box is not implemented
ca: El quadre combinat no està implementat

en: Comment
ca: Comenta

en: Send
ca: Envia

en: <b>Select plugin</b>
ca: <b>Seleccioneu el connector</b>

en: <b>Select database backend</b>
ca: <b>Seleccioneu la base de dades de rerefons</b>

en: Remove this job
ca: Elimina aquest tasca

en: Remove this action
ca: Elimina aquesta acció

en: <b>Analyzer plugin</b>
ca: <b>Connectors de l'analitzador</b>

en: <b>Associated action</b>
ca: <b>Accions associades</b>

en: <b>Plugin</b>
ca: <b>Connector</b>

en: <b>Time (or period)</b>
ca: <b>Temps (o període)</b>

en: Author:
ca: Autor:

en: Blacklisted packages:
ca: Paquets de la llista negra:

en: C_onfigure plugin
ca: C_onfigura el connector

en: Check package GPG signature
ca: Revisa el paquet de signatura GPG

en: Database backend:
ca: Base de dades de rerefons:

en: GPG Keys
ca: Claus GPG

en: GPG keys:
ca: Claus GPG:

en: Global Settings
ca: Configuració global

en: Max coredump storage size(MB):
ca: Emmagatzematge màxim de coredumps mida(MB):

en: Nothing selected
ca: No hi ha res seleccionat

en: Plugin Details
ca: Detalls del connector

en: Settings
ca: Configuració

en: Version:
ca: Versió:

en: Web Site:
ca: Lloc web:

en: A crash in package %s has been detected
ca: S'ha detectat una fallada en el paquet %s

en: ABRT service has been started
ca: S'ha iniciat el servei ABRT

en: ABRT service is not running
ca: El servei ABRT no està en execució.

en: Pending events: %i
ca: Esdeveniments pendents: %i

en: Can't create menu from the description, popup won't be available!
ca: No s'ha pogut crear el menú de la descripció, l'anunci emergent no estarà disponible!

en: Warning
ca: Advertiment

en: Report size exceeded the quota. Please check system's MaxCrashReportsSize value in abrt.conf.
ca: La mida de l'informe execeix de la quota. Si us plau reviseu el valor MaxCrashReportsSize del sistema en abrt.conf.

en: Empty login and password. Please check Bugzilla.conf
ca: Dades d'entrada i contrasenya buides. Si us plau reviseu Bugzilla.conf

en: Bug is already reported:
ca: Ja s'ha llistat l'error:

en: New bug id:
ca: Nou id d'error:

en: Checking for duplicates...
ca: S'estan revisant els duplicats...

en: Creating new bug...
ca: S'està creant el nou error...

en: Logging out...
ca: S'està sortint...

en: Getting backtrace...
ca: S'està obtenint la backtrace...

en: Searching for debug-info packages...
ca: S'estan buscant els paquets per a debug-info...

en: Downloading and installing debug-info packages...
ca: S'està baixant i instal·lant els paquets debug-info...

en: Starting report creation...
ca: S'està iniciant la creació de l'informe...

en: Skipping debuginfo installation
ca: S'està ometent la instal·lació de debuginfo

en: Creating and submitting a report...
ca: S'està creant i trametent un informe...

en: Creating a report...
ca: S'està creant un informe...

en: Executing RunApp plugin...
ca: S'està executant el connector RunApp...

en: FileTransfer: URL not specified
ca: FileTransfer: no s'ha especificat la URL

en: Sending archive %s via %s
ca: S'està enviant el fitxer %s via %s

en: Creating an archive...
ca: S'està creant un fitxer...

en: File Transfer: Creating a report...
ca: File Transfer: S'està creant un informe...

en: Creating kernel oops crash reports...
ca: S'està creant l'informe de fallada oops kernel

en: Sending an email...
ca: S'està enviant un correu electrònic...

en: Executing SOSreport plugin...
ca: S'està executant el connector SOSreport...
